0216 496 64 77     info@dhyfarma.com

Hakkımızda

Dhy Farma genç ve dinamik yapısıyla , kozmetik, dermokozmetik , medikal ürünler , anne- bebek ürünleri , vitamin ve bitkisel destek ürünlerine ulaşmada müşterilerinin güven kaynağı olma amacıyla kurulmuş bir web sitesidir. Bayisi olduğumuz firmalar ile yüksek miktarlarda alım anlaşmaları yapmakta ve bunun sonucunda firmaların sağladığı uygun fiyatlar ve avantajlar müşterilere yansıtılmaktadır.
 

Amacımız en kaliteli, en güvenilir ürünleri en iyi fiyat ile buluşturmak. Bunu sağlamak için tüm ekibimiz ile sizler için çalışıyoruz.

 

Orijinal ve son kullanma tarihi garantili ürünleri sizler için uygun saklama koşullarında depolayıp , özenle paketliyoruz. Olumsuz siparişlerin memnuniyete dönüşmesi için ellimizden geleni yapıyoruz. 

 

Buraya Türkiye'nin önemli pazaryeri  siteleri olan N11,Hepsiburada ve Trendyol mağaza linkini bırakıyoruz dilerseniz hakkımızda yazılmış yorumları ve mağaza puanımızı kontrol edebilirsiniz.


N11 Mağazamız:
https://www.n11.com/magaza/dhyfarma


Hepsi Burada Mağazamız:
https://www.hepsiburada.com/magaza/dhyfarma-kozmetik


Trendyol Mağazamız:
https://www.trendyol.com/magaza/dhyfarma-m-323545?sst=0


İnstagram Sayfamız:
https://www.instagram.com/dhy_farma/


 

Dhy Farma olarak kendimizi geliştirmemiz ve sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmemiz için lütfen siz de alışveriş deneyiminizi bizimle paylaşın.
Sağlıklı günler dileriz.

Dhy Farma  Ailesi